Vyhrajte balíček písacích potrieb od spoločnosti Centropen

Žiaci už majú prvé dni v škole za sebou a s radosťou sa môžu vrhnúť na školské povinnosti. Nielen pre prváčikov, ale pre všetkých žiakov je tu pero, s ktorým písanie bude jednoduché a zábavné. Školský roller TORNADO od Centropen má totiž špeciálne ERGO držanie s masážnymi bodmi, takže neunavuje ani pri dlhšom písaní a nespôsobuje bolesti ruky.

Pero je ideálne pre pravákov aj pre ľavákov, a dokonca je vhodné aj pre deti s dysgrafiou. Má modrý zmizíkovateľný a zdravotne nezávadný atrament. Šírka jeho stopy je 0,3 mm, takže ním možno písať skutočne tenko. Každý ťah je dobre čitateľný, čo pomôže školákom najmä v začiatkoch písania, alebo aj v predškolskej príprave. Hodí sa však nielen pre deti, ale aj pre dospelých do kancelárie. Kúpite ho v papiernictvách po celom Slovensku v mnohých farebných variantoch.

Vyhrajte balíček písacích potrieb od spoločnosti Centropen
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o balíček písacích potrieb od spoločnosti Centropen

Traja z vás majú možnosť vyhrať balíček písacích potrieb od spoločnosti Centropen.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezeny.sk/clanok-5226.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.