Vyhrajte balíček kozmetiky CD

Objavte kozmetiku, ktorá dokonale rozumie potrebám vašej pokožky a nezaťažuje ju zdraviu škodlivými látkami ako sú minerálne oleje, silikóny, parabény, alumíniové soli či farbivá. Vyskúšajte sprchovací gél alebo dezodoranty obľúbenej nemeckej kozmetiky CD od spoločnosti Lornamead.

Nielen pre tie z nás, ktoré máme citlivú pokožku prichádza konečne aj na slovenský trh kozmetika CD so svojimi sprchovacími gélmi, ktoré neobsahujú parabény, silikóny a minerálne oleje. Ak túžite po jemnej, ale intenzívnej starostlivosti, ktorá však bude rešpektovať prirodzené Ph pokožky, vyskúšajte sprchovacie gély od CD. Pokožka bude vďaka nemu jemná, vláčna a navyše správne hydratovaná až do hĺbky.

Vyhrajte balíček kozmetiky CD
Vyhrajte balíček kozmetiky CD
ilustračné foto: woman.sk

Súťažte o balíček kozmetiky CD

Zasúťažte si a vyhrajte balíček kozmetiky CD.  Odpovedzte na otázku a 5 z Vás budú odmenení. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/15 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/rozumieme-potrebam-vasej-pokozke/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.