Vyhrajte balíček Gravimilk s čiapočkou a šatočkami

Správna výživa matky môže pozitívne ovplyvniť vývoj plodu a zdravia dieťaťa až do dospelosti. Spoločnosť Hero si je toho plne vedomá a preto prichádza s úplne novým radom rozpustných mliečnych nápojov Sunar Gravimilk v obľúbených príchutiach čokoláda, vanilka a malina. Sunar Gravimilk je jediným mliečnym výrobkom na trhu pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace mamičky.

Vyhrajte balíček Gravimilk s čiapočkou a šatočkami
Vyhrajte balíček Gravimilk s čiapočkou a šatočkami Sunar Fashion 2015
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Súťažte o balíček Gravimilk s čiapočkou a šatočkami

Vďaka odporúčanej dávke 200-250 ml je mamičkám zaručený vyvážený prísun potrebných vitamínov a minerálnych látok. Jeho pravidelná konzumácia súčasne pomáha dodržiavať pitný režim. Sušený nápoj Sunar Gravimilk je vyvinutý na báze plnotučného mlieka, navyše obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému sa lepšie vstrebávajú vitamíny A, D, E, K a dodáva nápoju lahodnú mliečnu chuť. Nápoj je tiež obohatený o kyselinu listovú, ktorá prispieva k zdravému vývoju plodu počas tehotenstva, správnej krvotvorbe a psychickej činnosti.

Traja správne odpovedajúci môžu vyhrať balíček Gravimilk s čiapočkou a šatočkami Sunar Fashion 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2016/01/03 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezdravie.sk/clanok-3218.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.