Vyhrajte balíček Chupa Chups Surprise

Rozmýšľate, čím by ste odmenili malých kupačov a šibačov, ktorí ku vám zavítajú na Veľkú noc? Darujte im jednu sladkú drobnosť, ktorá ich poteší hneď dvakrát! Obdarujte ich lízankou Chupa Chups Surprise s roztomilou hračkou – ulahodíte ich maškrtným jazýčkom a hračka bude pre nich vstupenkou do hry v magickom rozprávkovom svete.

Vyhrajte balíček Chupa Chups Surprise

Vyhrajte balíček Chupa Chups Surprise
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Vyhrajte balíček Chupa Chups Surprise

[the_ad id=“84646″]

Chupa Chups Surprise v sebe ukrýva klasickú 12 g lízanku s obľúbenou jahodovou príchuťou a malú hračku, nad ktorou každé detské srdiečko poskočí od radosti. Kolekcia hračiek sa mení každý rok – tohtoročná s názvom Wild Fantazy je jednou z najfarebnejších vôbec. Ktorú zo 16 figúrok jednorožcov a iných fantastických zvierat rozbalí dieťa tentoraz? Najradšej by ich malo doma všetky! Lízanku s prekvapením Chupa Chups Surprise Wild Fantazy kúpite v sietí predajní Tesco a COOP Jednota.

Traja z vás získajú balíček Chupa Chups Surprise.

Koniec súťaže: 12.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.