Vyhrajte balíček ajurvédskych káv

Ajurvédsku rastlinu brahmi v Číne považujú za „elixír mladosti“. Môžete ju poznať aj pod názvom pupkovník ázijský alebo Gotu cola. V tradičnej ajurvédskej medicíne sa tento silný antioxidant používa na regeneráciu mozgových buniek, osvieženie mysle a povzbudenie pamäti. Zvyšuje tiež mentálnu bdelosť, posilňuje krvný obeh, pomáha lepšie prekrvovať končatiny a zvyšuje celkovú odolnosť nervového systému, čím je obľúbeným prostriedkom v boji proti depresiám, stresu a nervovému vypätiu.

Výťažok z himalájskej rastliny brahmi nájdete napríklad v Ajurvédskej káve BRAHMI, ktorá obsahuje tiež extrakt z čakanky, ktorá pôsobí priaznivo na tráviaci systém.

Vyhrajte balíček ajurvédskych káv
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček ajurvédskych káv

Piati z vás môžu získať balíček ajurvédskych káv od spoločnosti Arun Company, ak nám napíšu správnu odpoveď do 30. septembra 2015!

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7567:sua&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.