Vyhrajte balíček 6 najobľúbenejších produktov Sisley

Parfémy Sisley | Kozmetika Sisley, ktorá je často označovaná celým menom Sisley Paris pochádza z rozkošnej oblasti Blois, v ktorej je tento unikátny výdobytok kozmetického sveta produkovaný. Zakladateľom samotnej značky Sisley sa stal veľavážený gróf Hubert d’Ornano, ktorý patril medzi významného objaviteľa hŕby rastlinných druhov po celom svete. Práve vďaka týmto znalostiam sa v roku 1976 odhodlal k založeniu spoločnosti Sisley, ktorá sa stala jedným z najväčších producentov luxusných parfémov a kozmetiky na svete.

Prednosť týchto výrobkov spočíva predovšetkým vo využívaní esenciálnych olejov, ktoré sú obohatené o čisto prírodné ingrediencie rôznych rastlinných druhov. Produkty sa snažia prinášať efektívne spojenie medzi človekom a prírodou.

Vyhrajte balíček 6 najobľúbenejších produktov Sisley!

Vyhrajte balíček 6 najobľúbenejších produktov Sisley
ilustračné foto: parfums.sk

Vyhrajte balíček 6 najobľúbenejších produktov Sisley

Už ste mali možnosť vyskúšať kozmetiku Sisley? Nie? Tak vám to rozhodne odporúčame, je totiž úžasná. Teraz máte jedinečnú príležitosť vyhrať balíček, ktorý obsahuje 6 najlepších produktov Sisley. Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže. Je to jednoduché!

 

Termín konania súťaže: 08.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.