Vyhrajte atraktívne ceny so zimnou komédiou Špindl

Spoločne s prvým zimným dňom vstúpila do slovenských kín horská zimná komédia Špindl, ktorej heslo je „Čo sa stane na horách, ostane na horách!“. Tri sestry v nej vyrážajú do hôr, do zasneženého Špindlerovho mlyna, aby si užili dámsku jazdu. A bude to možno väčšia jazda, ako samy čakali.

Príjemnej zimnej komédii dominuje hrdinka v podaní Anny Polívkovej, ktorá svojim milostným trapasom čelí s veľkou dávkou irónie a suchého humoru. Komédiu natočil Milan Cieslar, tvorca úspešných komédií ako Láska je láska alebo Život je život.

Vyhrajte atraktívne ceny so zimnou komédiou Špindl

Vyhrajte atraktívne ceny so zimnou komédiou Špindl
ilustračné foto: feminity.sk

Vyhrajte atraktívne ceny so zimnou komédiou Špindl

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať jednu z uvedených cien:

  1. CENA: Wellness pobyt v horskom HOTELI PLEJSY SPA & FUN RESORT (Pobyt s platnosťou od 8. 1. 2018 do 29. 4. 2018 zahŕňa: ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci, polpenziu a vstup do wellness)
  2. CENA: POBYT PRE 2 OSOBY NA 2 NOCI  V HOTELI EUFÓRIA NOVÁ LESNÁ (Pobyt s platnosťou od 8. 1. 2018 do 29. 4. 2018 zahŕňa: ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci, polpenziu)
  3. CENA: DARČEKOVÝ POUKAZ OD KLINIKY YES VISAGE V HODNOTE 50 € + BALÍČEK TELOVEJ KOZMETIKY ZNAČKY DERMACOL

18.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.