Vyhrajte antistresové omaľovanky pre dospelých

Nechajte magické mandaly a tajuplné ornamenty hovoriť o svojich pocitoch a náladách. Objavte liečivú silu kruhov, ornamentov a farieb, ktoré vám pomôžu nájsť vnútorný pokoj a rovnováhu.
Sú všade okolo nás, predstavujú nadkultúrny symbol jednoty a rovnováhy a dávajú človeku priestor k sebapoznaniu. Mandaly, ale aj očarujúce ornamenty, dokážu rozohriať vašu fantáziu a už pri prvých ťahoch pastelkou vnesú do vašej duše pokoj. Vašim myšlienkam dovolia vycestovať z denného stereotypu.

Nikdy sa vám nestane, že by ste jeden obrázok vyfarbili rovnako. Aj výber obrázku je určitým odrazom vášho vnútorného rozpoloženia. Nájdite si chvíľku pre seba a vymaľujte si cestu k zdraviu.

Antistresové omaľovanky pre dospelých – sada 2 alebo 4 kusov s poštovným za 4,99 € (10,70 €) alebo 9,98 € (18 €)
Každý človek občas potrebuje byť sám. Niekto sa prechádza, iní čítajú, meditujú či cvičia, ale ak vás nič z toho neoslovuje, tieto antistresové omalovánky sú plnohodnotnou alternatívou. Bestseller posledných mesiacov, ktorému prepadli už tisíce ľudí.

ZlavaDna.sk je jednotka v hromadných zľavách na Slovensku a jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v Strednej Európe. Svojim zákazníkom ponúka každý deň skvelé zľavy v okolí aj v rámci celého Slovenska. Vychutnajte si zľavy až do výšky 90% do reštaurácií, na víkendové a wellness pobyty, masáže, krásu, tovar, zážitky, auto-moto, módu a doplnky.

ZlavaDna.sk

ZlavaDna.sk je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou v zľavách na Slovensku.

Vyhrajte antistresové omaľovanky pre dospelých

Vyhrajte antistresové omaľovanky pre dospelých

Súťažte do 31.05.2016

 

VYHODNOTENIE

Antistresové omaľovánky pre dospelých (sada 2ks od ZlavaDna.sk) vyhrali: Zuzana Matejčeková a Nikola Ivanocová

 

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 13.04.2016 do 31.05.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na stránke súťaže.

PARTNER SÚŤAŽE:

ZlavaDna.sk (Creative Web, s.r.o.)

CENA:

Pre 2 výhercov Antistresové omaľovanky pre dospelých –  sada 2ks od ZlavaDna.sk

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.