Vyhrajte agátový med od Grgulovcov

Milý a chutný darček vždy poteší a náš lokálny slovenský o to viac.

Plánujete výnimočné posedenie a chcete svojim hosťom vyčarovať úsmev na tvári? Alebo by ste možno radi obdarovali vašich obchodných partnerov či návštevu zo zahraničia?

Stavte na tradíciu, pretože na Slovensku sa máme čím pochváliť! Medový obchod CERA MEL sa postará o to, aby si každý odniesol jedinečný kúsok slovenského srdca so sebou – domáci medík v ručne maľovanom džbániku.

Agátový med, ktorý poctivo spracováva včelárska rodina Grgulovcov už niekoľko generácií, si minulý rok priniesol z Londýna dokonca gastro oscara – ocenenie Great Taste. Viac informácií získate priamo v Medovom obchode CERA MEL v centre Bratislavy alebo na www.medovyobchod.sk.

Vyhrajte agátový med od Grgulovcov

Vyhrajte agátový med od Grgulovcov v ručne maľovaných džbánikoch
ilustračné foto: rodinka.sk

Vyhrajte agátový med od Grgulovcov

Viac o filme si prečítate TU. Súťažíme o tašku a zošit s tematikou filmu. Trvanie súťaže: 15.11. – 21.11. 2018 Vyhodnotenie súťaže: 22.11. 2018. Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez priložený formulár.

28.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.