Vyhrajte 7 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2020

Viete, že unikátna technologická anketa, v ktorej predovšetkým vy, čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul najlepší z najlepších, oslavujeme 10. rokov? Zapojiť sa do jubilejného ročníka ankety NAY TECHBOX roka 2020 sa určite oplatí, je pre vás pripravených až 7 MEGA CIEN!

 

Vyhrajte 7 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2020

ilustračné foto:  techboxroka.techbox.sk

NAY TECHBOX roka 2020

Vyhrať môžete špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 44 mm od Tatra banky, skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi Samsung Galaxy A51 od VÚB banky, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1 od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Tešiť sa môžete aj na dvojicu vydarených Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS od DSI Slovakia, s.r.o, distribútora značky JBL, rovnako na jedného z vás čaká úplná novinka – smartfón s veľkou výdržou Motorola moto g9 power od Lenovo (Slovakia) a nechýba ani jeden z top smartfónov s vynikajúcim pomerom cena/výkon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB s digitálnou licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku.

 

Koniec súťaže: 13. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.