Vyhrajte 5x vlasovú starostlivosť NIVEA Repair

Ženy milujú svoje vlasy. Je to ich najcennejší doplnok, vďaka nemu sa cítia krásne a sebavedomé. Napriek tomu to vlasy nemajú jednoduché, sú namáhané chemickými i mechanickými vplyvmi, zaťažujú ich klimatické podmienky a vplyvy okolitého prostredia. Ženské vlasy preto potrebujú zvláštnu pozornosť a špeciálny rad výrobkov, ktorý im poskytne cielenú starostlivosť a dokonalú ochranu.

Vyhrajte 5x vlasovú starostlivosť NIVEA Repair & Targeted Care

Vyhrajte 5x vlasovú starostlivosť NIVEA Repair & Targeted Care
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 5x vlasovú starostlivosť NIVEA Repair & Targeted Care

NOVINKA NIVEA Repair & Targeted Care. Ošetrujúci šampón a kondicionér NIVEA Repair & Targeted Care poskytujú suchým a namáhaným vlasom obnovu presne tam, kde potrebujú. Ak je povrch vlasov poškodený, nemôže dostatočne chrániť vnútorné jadro a dochádza k poškodeniu vlasov a rozštiepeniu končekov. Inteligentná technológia Kera Detect dokonale rozozná tieto poškodené miesta, cielene sa na ne zameria a vlasové vlákno opraví. Vlasy tak získajú späť svoj lesk a pružnosť, sú regenerované, hebké a hladké od korienkov až ku končekom. Nový ošetrujúci rad poskytuje vlasom maximálnu starostlivosť, vlasy posilňuje, ale nezaťažuje a dokonale chráni pred poškodením.

Balíček vlasovej starostlivosti obsahuje:

Ošetrujúci šampón Repair & Targeted Care 250 ml  (2,79 €)
Ošetrujúci kondicionér Repair & Targeted Care 250 ml (2,79 €)

 

Termín konania súťaže: do 29.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.