Vyhrajte 5x ochrannú vrstvu z tekutého skla Wowfixit

Web MojAndroid.sk vám v spolupráci so spoločnosťou NanoProtekt, ktorý je výhradným distribútorom ochrany Wowfixit pre Slovensko a Českú republiku, prináša súťaž v ktorej môžete získať úplnú novinku – ochrannú vrstvu z tekutého skla Wowfixit.

Ochranná vrstva z tekutého skla Wowfixit
Majitelia najnovších smartfónov si môžu oddýchnuť, nočná mora z prasknutého displeja je totiž minulosťou. Na náš trh prichádza unikátna technológia Wowfixit, ktorá displej ochráni lepšie, ako akákoľvek plastová ochranná fólia. Aplikovať sa dá takmer na každé zariadenie, chráni pred poškriabaním, poškodením nárazom, či poliatím tekutinou. Displeje mobilov, tabletov, notebookov, ale aj objektívy fotoaparátov sú po nanesení tekutého skla Wowfixit krištáľovo čisté, citlivejšie na dotyk a získavajú lepšiu ostrosť i jas.

Vyhrajte 5x ochrannú vrstvu z tekutého skla Wowfixit
ilustračné foto: mojandroid.sk

Vyhrajte 5x ochrannú vrstvu z tekutého skla Wowfixit

Súťažte o balíček s výrobkami Saforelle do 10. júla 2017! Súťaž začína 03.07.2017 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí 09.07.2017. Zapojiť sa je naozaj jednoduché a nezaberie vám to viac ako 3 minúty.

 

Termín konania súťaže: do 09.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.