Vyhrajte 5x Mont Blanc Lady Emblem L’eau toaletnú vodu

Najnovším pokračovaním úspešného príbehu Montblanc Lady Emblem je vôňa Lady Emblem L’Eau, ktorá odhaľuje ďalšiu tvár ženy Montblanc.

Pastelová zelená tekutina vône Montblanc Lady Emblem L’Eau čerpá inšpiráciu v letnej záhrade.

Výnimočná, premenlivá kompozícia vonných tónov sa rozvíja od ovocných akcentov: mandarínkových listov, šťavnatých a sladkých tónov bielej broskyne a exotického liči. Uprostred vône rozkvitá zmyselný buket ruží, základná zložka všetkých úspešných vôní Lady Emblem. Ruže v srdci zvýrazňuje vzdušná ľahkosť magnólie. Sonia Constant, tvorkyňa vône, zachytila v novej vôni svieži aspekt ruže, aby celá kompozícia nadobudla príťažlivú ľahkosť. Vzácne pižmo, elegantný svetlý céder a krémová živica tvoria základ vône.

 

Vyhrajte 5x Mont Blanc Lady Emblem L'eau toaletnú vodu

Vyhrajte 5x Mont Blanc Lady Emblem L’eau toaletnú vodu
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 5x Mont Blanc Lady Emblem L’eau toaletnú vodu

Zaujala vás táto toaletná voda? Ak áno, tak sa zapojte do súťaže a jedna z nich môže byť práve vaša! A keďže radi odmeňujeme aj našich fanúšikov na sociálnych sieťach, tak o jednu vôňu si budete môcť už čoskoro zasúťažiť aj na našom Instagrame.

22.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.