Vyhrajte 5x Live Fearlessly™ parfumovú vodu od Mary Kay

Nová vôňa išpirovaná odvážnym životným príbehom zakladateľky značky Mary Kay, ktorá budúci rok oslávi 55. výročie po celom svete. Mary Kay Ash verila, že všetky ženy môžu byť odvážne. Ona sama je skvelým príkladom toho, že s odvahou sa dajú dosiahnuť veľké veci. Založila spoločnosť a dokázala ešte viac – zmenila životy tisíckam žien.

Nezamenieľný pocit sebaistoty v sebe nesie táto vôňa vďaka jedinečnej skladbe tónov. Taliansky bergamot, zázvor, iskrivé a energizujúce horné tóny pripravia ženu na nádherný deň, ktorý ju čaká. Luxusné srdce odvážnej ruže, konvalinky a orchidey vytvárajú podmanivý nádych, ktorý v žene zanecháva pocity sebavedomia a vnútornej sily. Mäkké drevo a teplá aróma sa dokonale miešajú so sýtymi praženými tonkovými bôbmi a vytvárajú tak okolo ženy jemnú auru, ktorá jej dodá pocit sily a neodolateľnosti.

Vyhrajte 5x Live Fearlessly™ parfumovú vodu od Mary Kay

Vyhrajte 5x Live Fearlessly™ parfumovú vodu od Mary Kay
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 5x Live Fearlessly™ parfumovú vodu od Mary Kay

Live Fearlessly zosobňuje odkaz Mary Kay Ash pre moderné, nebojácne ženy na celom svete, ktoré si plnia svoje sny a ciele a menia svet k lepšiemu. Ambasádorkou posolstva zosobneného vo vôni Live Fearlessly pre ženy je Lynsey Dyer, extrémna freeride lyžiarka, ktorá pomohla otvoriť svet extrémnych športov ženám. Jej vášeň pre prírodu a jej odhodlanie pripraviť ženám na celom svete cestu k úspechu ju motivovali založiť neziskovú organizáciu SheJumps, ktorá podporuje záujem žien o pobyt v prírode. SheJumps radí ženám a dievčatám všetkých vekových kategórií, ako prostredníctvom poznatkov z prírody rozvíjať užitočné zručnosti, zvýšiť si sebavedomie a nájsť odvahu čeliť každodenným životným situáciám.

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.