Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR

Cítiť sa skvelo a sebavedome je nepochybne dôležité pre každú ženu, obzvlášť v priliehavých šatách alebo v čoraz obľúbenejších skinny jeansoch.  Ak zvolíte spomínaný typ oblečenia s tvarujúcimi semibody nohavičkami, nemusíte sa obávať, že nadbytočné kilá či vytŕčajúce bruško narušia váš pocit sebaistoty.

Tento typ zoštíhľujúcej spodnej bielizne dokonale potlačí problémové partie a vytvaruje vaše krivky. Semibody nohavičky sú aj pod oblečením z jemných materiálov takmer neviditeľné a vďaka špeciálnemu upínaniu o podprsenku vôbec nepadajú a nerolujú sa. Čo viac si žena môže priať ? Bližšie informácie o výrobku a jeho cene získane na ktorejkoľvek z predajní BEPON po celom Slovensku a na  www.bepon.sk

Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR

Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR
ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR

Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR! Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, vyplníte formulár uvedený nižšie a ste v hre! Výherkyňu vyžrebujeme 5. marca 2018.

KONIEC SÚŤAŽE 05.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.