Vyhrajte 5 balíčkov Sunar produktov v hodnote 30 Eur!

Sunar complex 5 je určený pre deti od ukončeného 3 roka do predškolského veku 5 rokov. Lahodný mliečny nápoj obsahuje dôležité vitamíny, minerálne látky a vápnik pre správny rast kostí.

Okrem mliečneho tuku má prirodzenú lahodnú mliečnu chuť. Sunar Compex obsahuje 5 obsahuje probiotickú vlákninu, 13 vitamínov a minerálnych látok vrátane vápnika a vitamínu D pre správny rast kostí a železo, ktoré prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek.

Súťaž o Sunar Complex 4

ilustračné foto: atlas.sk

Súťaž o 5 balíčkov Sunar produktov v hodnote 30 Eur

Sunar prináša aj novú kolekciu Sunar Fashion 2015, módu, ktorá zaručene pobaví. Mamičky a oteckovia môžu svoje deti obliecť do oblečenia s vtipnými a hravými hláškami. Módni tvorcovia si tento rok na pomoc prizvali obľúbeného herca a trojnásobného hrdého otca ROMANA POMAJBA. Ten pomohol vytvoriť limitovanú edíciu tričiek pre deti a ich rodičov a zároveň sa stal tvárou kolekcie.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://magazin.atlas.sk/sutaze/2689/vyhrajte-5-balickov-sunar-produktov-v-hodnote-30-eur“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.