Vyhrajte 4x rozjasňujúci nočný krém Extraordinary oil nutri-gold

Extraordinary Oil Nutri-gold, rozjasňujúci nočný krém s intenzitou masky. Laboratóriá L’Oréal spojili v tejto novinke užitočné esenciálne oleje so vzácnym olejom argónovým a šípkovým , ktoré majú vyživujúce vlastnosti. V priebehu noci je naša pleť najlepšie pripravená prijímať hydratáciu a bude tak už po prvej noci dokonale hydratovaná, hladšia a mäkšia. Už po mesiaci bude pleť krásne rozjasnená a bez pocitov pnutia a sucha.
Úlohou nočného krému je našu pleť predovšetkým hydratovať, vyživovať a tiež upokojiť, aby ráno bola opäť svieža, vyhladená a pripravená dokonale nás reprezentovať počas celého dňa. Počas noci pleť odpočíva a je pripravená prijímať potrebné živiny a dokonale regenerovať.

Vyhrajte 4x rozjasňujúci nočný krém Extraordinary oil nutri-gold

Vyhrajte 4x rozjasňujúci nočný krém Extraordinary oil nutri-gold
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o 4x rozjasňujúci nočný krém Extraordinary oil nutri-gold

Vyhrajte 4x rozjasňujúci nočný krém EXTRAORDINARY OIL NUTRI-GOLD od L´OREAL Paris (v hodnote 12€)

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/22 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-4x-rozjasnujuci-nocny-krem-extraordinary-oil-nutri-gold-od-l-oreal/7634″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.