Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy

Vypadávanie vlasov u žien rovnako ako aj u mužov, je úplne bežné. Každý vlas má svoj vlastný folikul, ktorý má svoju životnosť. Preto môžeme hovoriť o vlasovom cykle, na konci ktorého vlas vypadne. Avšak sú obdobia, kedy môžete pozorovať nadmerné vypadávanie vlasov.

V takom prípade môže ísť o jednoduchú príčinu – nedostatok vitamínov, ale aj o závažnejšie dôvody ako je celkový zdravotný stav. Pod vypadávanie vlasov sa najčastejšie podpisuje fyzický stres, tehotenstvo, genetika, strata hmotnosti, ale dokonca aj niektoré lieky môžu byť prvotnou príčinou nadmerného vypadávania vlasov!

Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy

Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy

Viete, ako podporiť rast vlasov? V prvom rade je dôležité vsadiť na vyváženú stravu. Ak telu dodáte vyváženú stravu so správnymi živinami, tak bude žiariť šťastím. A rovnako to platí aj v prípade vašich vlasov. Poprípade, môžete vsadiť na kozmetiku a na prípravky akým je aj Parusan Stimulátor šampón pre ženy. Chceli by ste ho vyskúšať, tak odpovedzte na jednoduchú otázku a ste v hre!

21.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.