Vyhrajte 4x MASCARA med – tónovaciu riasenku od naturprodukt.sk

Ak by ste si mali vybrať 3 základné produkty, ktorých by ste sa za žiadnych okolností nevzdali, tak ktoré by to boli? V tomto prípade sa môžu rozchádzať odpovede. My však máme jeden základný, ktorý nesmie chýbať v našej kozmetickej taštičke. Je ním MASKARA! Riasenka je absolútne nevyhnutná pre získanie krásneho pohľadu.

Maskara môže mať viacero účinkov. Vďaka pokrokovej technológii a tiež vďaka neprestajným nápadom výrobcov, riasenka môže v jednom ťahu vaše riasy predĺžiť, oddeliť, natočiť a dodať im maximálny objem. Vytvára nespútaný efekt pre divokú noc alebo ležérny vzhľad pre bežný deň.

Vyhrajte 4x MASCARA med - tónovaciu riasenku od naturprodukt.sk

Vyhrajte 4x MASCARA med – tónovaciu riasenku od naturprodukt.sk
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 4x MASCARA med – tónovaciu riasenku od naturprodukt.sk

A to nie je všetko! Na trhu tiež nájdete aj extra riasenky, akou je aj MASCARA med. Tá obsahuje moderný komplex účinných látok, ktoré riasy tónujú na čierno, intenzívne ich ošetrujú a podporujú ich rast. Zapojte sa do súťaže o túto riasenku a presvedčte sa o jej skvelých účinkoch.

17.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.