Vyhrajte 4x liftingový krém – Lift Crème

Lift Crème liftingový krém na kontúry očného okolia, pery a krk. Klenot medzi anti-ageingovými krémami

Predstavujeme vám nový omladzujúci krém pre najviac problematické partie tváre postihnuté vráskami a zvädnutou pokožkou. Vysoko účinný liftingový prípravok na oblasť očného okolia, úst a krku navracia pokožke hebkosť, pevnosť a jas. Eliminuje vrásky, spevňuje kontúry a prináša tvári mladistvý vzhľad.

Účinné látky získané z albízie ružovej a Siegesbeckie orientalis rýchlo vypínajú vrásky, zabraňujú kruhom a vačkom pod očami. Organický kremík je dôležitým prvkom pri obnove pevnosti a pružnosti pokožky a tkanív. Zabezpečuje sýtosť a pevnosť kože. Výťažky z harmančeka a komplex aminokyselín pokožku upokojujú a zabraňujú jej podráždeniu. Esenciálne prvky celulózy prinášajú výraznú hebkosť a jemnosť.

Prípravok bol testovaný počas 21 dní 12 ženami, ktoré potvrdili 100% účinnosť všetkých spomínaných účinkov. Navyše ocenili hodvábnu textúru a rýchlu vstrebateľnosť krému.

Vyhrajte 4x liftingový krém - Lift Crème od značky GERnétic

Vyhrajte 4x liftingový krém – Lift Crème od značky GERnétic (v hodnote 66,20 €)
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 4x liftingový krém – Lift Crème od značky GERnétic

Vyhrajte 4x liftingový krém – Lift Crème od značky GERnétic (v hodnote 66,20 €). Správnu odpoveď nájdete tu: www.gernetic.sk. Súťažíme od 3.4.2016 do 20.4.2016

Termín konania súťaže: do 20.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.