Vyhrajte 4x Lacalut whitening repair systém pre žiarivo biely úsmev

Existuje množstvo faktorov, ktoré spôsobujú to, že zuby strácajú svoj jasný biely vzhľad. Medzi najčastejšie môžeme zaradiť potraviny, ako je káva alebo červené víno, ktoré majú prirodzené farbiace účinky, v dôsledku ktorých dochádza k zafarbeniu zubov.

Navyše, v dôsledku konzumácie niektorých potravín dochádza k usadzovaniu zubného plaku na povrchu zubov, ktorý rovnako spôsobuje žltkastý nádych na zuboch. Tento typ zafarbenia je zvyčajne možné ošetriť, a teda aj odstrániť pravidelným používaním čistiacich prostriedkov a pomocníkov, ktorí sú určení na bielenie zubov.

Vyhrajte 4x Lacalut whitening repair systém

Vyhrajte 4x Lacalut whitening repair systém pre žiarivo biely úsmev
ilustračné foto: femme.sk

Vyhrajte 4x Lacalut whitening repair systém pre žiarivo biely úsmev

Ak hľadáte tie najlepšie prostriedky, tak určite neprehliadnite túto súťaž o Lacalut whitening repair systém, ktorý obsahuje Lacalut white & repair zubnú pastu, Lacalut White ústnu vodu a Lacalut White zubnú kefku. Sú to traja hrdinovia, vďaka ktorým budete môcť hádzať hollywoodske úsmevy na každého vo vašom okolí. Stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku a ste v hre!

02.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.