Vyhrajte 4x fenjal balíček sprchovacích pien Shower Mousse

Sprchovacie peny, ktoré ošetrujú pokožku tela a prostredníctvom zmyselných vôní navodzujú počas sprchovania krásne chvíle pôžitku – zážitok pre všetky zmysly?

Presne takéto sú sprchovacie peny fenjal, ktoré obsahujú unikátnu kombináciu vzácnych olejov a kvetinových vôní. Tie sú srdcom trojice sprchovacích pien, ktoré sa vyznačujú hodvábnou vláčnou textúrou.

  • The Sensual fenjal Shower Mousse with Jojoba Oil & the Scent of Jasmine – Úžasná kombinácia vzácneho jojobového oleja a zmyselnej vône jazmínu ošetruje pokožku tela a dopĺňa jej rôzne vitamíny pre zvýšenie odolnosti. Olej z plodov jojoby chráni pokožku pred predčasným starnutím a zachováva pružnosť spojivového tkaniva.
  • The Sensual fenjal Shower Mousse with Grape Seed Oil – Sprchovacia pena s olejom zo zrniek hrozna pokožku čistí a ošetruje a zároveň prináša potešenie pre zmysly. Spevňujúci účinok hroznového oleja a príjemná, vitalitu povzbudzujúca vôňa prospeje všetkým typom pokožky. Táto sprchovacia pena sa postará o perfektný štart do nového dňa!
  • The Sensual fenjal Shower Mousse Moringa – Prírodný olej z moringy a vôňa tuberózy ošetrujú pokožku tela a obohacujú ju o cennú výživu v podobe vitamínov a minerálov. Sprchovacia pena pre perfektné ošetrenie pokožky a očarenie zmyslov.

Vyhrajte 4x fenjal balíček sprchovacích pien Shower Mousse

Vyhrajte 4x fenjal balíček sprchovacích pien Shower Mousse
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 4x fenjal balíček sprchovacích pien Shower Mousse

Každým komentárom na našom webe pri Článkoch, Novinkách, Testoch, Videách a Receptoch máte väčšiu šancu vyhrať.  Súťažíme od 12.3. do 20.3.2018.

KONIEC SÚŤAŽE 20.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.