Vyhrajte 4x denný krém s výťažkami z morských rias BASE DE JOUR MARINE

Base De Jour Marine – denný hydratačný krém s výťažkami z morských rias

Jemný krém s ľahkou vôňou mora obsahuje vyvážený kokteil získaný z výťažkov morských rias, fytostimulátorov (pšeničné klíčky, harmanček), minerálov, stopových prvkov a vitamínov. Vďaka tejto receptúre ide o výnimočný krém, ktorý stimuluje obnovu a výživu kožných buniek a pleť revitalizuje. Bol vyvinutý na účinnú remineralizáciu a vyrovnanie štruktúry vašej pleti.

Vyhrajte 4x denný krém s výťažkami z morských rias BASE DE JOUR MARINE

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Najvyššiu koncentráciu účinných látok získaných z morských rias a ďalších morských surovín nájdete v ucelenom rade Marine Line od kozmetiky GERnétic. Tá obsahuje 4 produkty: vynikajúci čistiaci gél s jemnou brúsnou zložkou Nettoyant Gommant Marin, liftingový a spevňujúci krém Ger Lift, remineralizačnú a stimulačnú masku Masque Marin a denný ochranný a zľahka výživný krém Base De Jour Marine. Produkty sú parfumované veľmi príjemnou sviežou vôňou a môžu sa použiť na všetky typy pleti.

 

Koniec súťaže: 05. 04. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.