Vyhrajte 3x riasenku MASCARA med s neobyčajnými účinkami

S nekonečnou škálou predlžujúcich, objemových, vodoodolných, posilňujúcich a výživných riaseniek, z ktorých si môžete vyberať, je pravdepodobné, že máte vo svojej kozmetickej taštičke viac, ako len jednu. Môžeme teda povedať, že nie všetky riasenky sú rovnaké, a to najmä z hľadiska výsledného efektu a z hľadiska ich zloženia. Vo všeobecnosti však môžeme povedať, že riasenky sú vyrábané z kombinácie olejov a voskov, ktoré zabezpečujú tvarovanie rias a ich zafarbenie. Niektoré riasenky dokonca môžu obsahovať konzervačné chemikálie, ktoré zamedzujú rozmazávaniu riasenky a ich droleniu.

Je tu však aj ďalšia kategória riaseniek, ktoré obsahujú zdravšie zložky. Hlavne zložky, ako je sezamový olej alebo eukalyptový olej, včelí vosk či karnaubský olej. Jednou takou „špecialitkou“ medzi riasenkami je nami obľúbená MASCARA med, ktorá obsahuje moderný komplex účinných látok. Ten riasy tónuje na čierno, intenzívne ich ošetruje a podporuje ich rast.

Vyhrajte 3x riasenku MASCARA med

Vyhrajte 3x riasenku MASCARA med s neobyčajnými účinkami
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x riasenku MASCARA med s neobyčajnými účinkami

Ak ste ju ešte nevyskúšali a radi by ste otestovali jej účinky, tak sa zapojte do súťaže, v ktorej môžete vyhrať jednu z troch týchto neobyčajných riaseniek. Vyhrajte 3x riasenku MASCARA med s neobyčajnými účinkami! Správnu odpoveď nájdete tu: MASCARA med. Súťažíme od 30.6. do 14.7.2018

14.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.