Vyhrajte 3x Pharma Hyaluron Body Lotion od naturprodukt.sk

Sezóna plaviek sa k nám nezadržateľné blíži. Avšak mnohí by sme práve v tejto chvíli chceli zastaviť čas, pretože naše telo ešte nie je pripravené na šortky, sukne a tobôž nie na plavky. Niektorí sa už zopár mesiacov potia vo fitnes centre a niektorí si pochutnávame na koláčikoch, čipsoch a iných sladkostiach pred televízorom. Samozrejme, vždy si nájdeme dôvod, ktorý nám bráni v našich snoch: „nemám čas, nevládzem, od zajtra začnem…“.

Ale čo tak začať naozaj niečo pre seba robiť? Zabudnite na prokrastináciu, zdvihnite sa a zacvičte si aj v pohodlí domova! Alebo sa vyberte na prechádzku – toto (takmer) letné počasie vám to dovoľuje. Samozrejme, po cvičení nezabudnite na sprchu a následnú hydratáciu. A keď hydratácia, tak jedine s krémom, ktorý má navyše špeciálne vlastnosti.

Vyhrajte 3x Pharma Hyaluron Body Lotion od naturprodukt.sk

Vyhrajte 3x Pharma Hyaluron Body Lotion od naturprodukt.sk
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x Pharma Hyaluron Body Lotion od naturprodukt.skí gél

Pharma Hyaluron Body Lotion sa rýchlo vstrebáva a vôbec nemastí. Obsahuje kyselinu hyalurónovú farmaceutickej kvality, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu pokožky, zlepšuje jej látkovú výmenu a podporuje odbúravanie tukového tkaniva. Preto aj vďaka takémuto krému môže byť vaša pokožka hladká a pevná. Tak čo, pridáte sa k nám a začnete na sebe pracovať?

Ak ste za, tak sa zapojte do súťaže, v ktorej môžete tento telový krém vyhrať!

24.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.