Vyhrajte 3x omladzujúcu starostlivosť

Remodelačný rad s čistou sférickou kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovým komplexom sa postará o vaše nechcené známky starnutia. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, vypĺňa vrásky a je alternatívou hyalurónových injekcií. Dlhodobo omladzuje pleť, viditeľne vyhladzuje vrásky a zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu, zabezpečuje celodennú hydratáciu a sviežosť pleti, upokojuje ju.

Vyhrajte 3x omladzujúcu starostlivosť

Vyhrajte 3x omladzujúcu starostlivosť – HYALURON THERAPY od značky DERMACOL
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x omladzujúcu starostlivosť – HYALURON THERAPY od značky DERMACOL

Vyhrajte 3x omladzujúcu starostlivosť, môžete vyhrať balíček obsahujúci 2 produkty:

Dermacol Osviežujúca hydratačná maska na oči
Osviežujúca hydratačná maska na oči perfektne rozjasní oblasť okolo očí. Chladivá gélová textúra a kyselina hyalurónová dodá jemnej pokožke extra dávku hydratácie a osvieženia. Vyhladzuje jemné linky pod očami a zabraňuje ich vzniku. Zvyšuje elasticitu pokožky očného okolia. Okamžite odstraňuje opuchy a tmavé kruhy. Intenzívne regeneruje a upokojuje.

Dermacol Remodelačné tónovacie fluidum s OF 30
Fluidum s čistou sférickou kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovým komplexom zjednocuje farebný tón pleti. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, vypĺňa vrásky a je tak alternatívou hyalurónových injekcií. Ľahká textúra s OF 30 chráni pleť pred slnečným žiarením, zabezpečuje celodennú hydratáciu a sviežosť pleti a upokojuje ju. Okamžite viditeľný efekt: už prvý deň zlepšuje pevnosť pokožky o 35 %*, vzhľad výrazových vrások o 12 %*, redukuje povrch vrások o 36 %* a ich hĺbku o 20 %*. Dlhodobo vracia tvári kontúry, viditeľne vyhladzuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a omladzuje pleť.

Termín konania súťaže: do 28.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.