Vyhrajte 3x očný krém Pharma Hyaluron Eye Care (v hodnote 13,19 €)

Všetci sme iní a všetci máme iný typ pleti. Avšak je niečo, čo máme spoločné – a to zloženie kože.

Koža sa skladá z 3 základných vrstiev: epidermis, dermis a hypodermis. Epidermis je najvrchnejšia vrstva kože, ktorá sa skladá z ďalších niekoľkých vrstiev. Jednou takouto vrstvou je stratum corneum – horná vrstva, ktorú my vidíme zvonku. Je zložená z buniek, ktoré obsahujú veľké množstvo keratínu a sú usporiadané v prekrývajúcich sa vrstvách. Takto pokožke dodávajú hladký charakter.

Genetika, životný štýl a prostredie, v ktorom sa človek nachádza, má vplyv na epidermis a dermis. Približne v 25.roku sa na tvári začínajú objavovať prvé vrásky, pretože začína ubúdať tvorba kolagénu. Keďže najcitlivejšou na tieto zmeny, je oblasť v okolí očí, je vhodné začať používať očné krémy. Odporúčame Pharma Hyaluron Eye Care, ktorý hydratuje, zmierňuje vrásky a kruhy pod očami.

Vyhrajte 3x očný krém Pharma Hyaluron Eye Care (v hodnote 13,19 €)

Vyhrajte 3x očný krém Pharma Hyaluron Eye Care
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x očný krém Pharma Hyaluron Eye Care (v hodnote 13,19 €)

Ak chcete dopriať svojmu očnému okoliu tú najlepšiu starostlivosť, tak sa zapojte do tejto súťaže, v ktorej môžete vyhrať práve tento očný krém!

Termín konania súťaže: 28.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.