Vyhrajte 3x Lacalut systém pre žiarivý úsmev

Leto je plné príležitostí na fotografovanie – sviatky, výlety, dovolenka, grilovanie, svadby,… – vždy sa nájde niečo, čo by sme mohli osláviť alebo dôvod, pre ktorý si spraviť fotografiu. Avšak, ak sa pozriete spätne na fotky, ktoré ste si v lete spravili (hoci aj počas toho minuloročného) a všimli ste si, že váš úsmev nie je taký žiarivý, ako by ste si predstavovali, je načase s tým niečo urobiť.

Je teda najvyšší čas na to, aby ste spravili ten prvý zásadný krok, vďaka ktorému bude aj váš chrup biely, lesklý – jednoducho dokonalo žiarivý.

Existuje veľa dôvodov, prečo si nechať vybieliť zuby – jedným z nich môže byť zvýšenie sebadôvery, ktorá v takýchto prípadoch mnohým z nás chýba. Prečo? Tak hlavne preto, že postupom času môžu byť vaše zuby zafarbené jedlom, nápojmi, fajčením a podobne.

Vyhrajte 3x Lacalut systém pre žiarivý úsmev

Vyhrajte 3x Lacalut systém pre žiarivý úsmev
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x Lacalut systém pre žiarivý úsmev

Samozrejme, existuje viacero spôsobov, ako si zuby vybieliť – bielenie zubným lekárom, bieliace pásiky, systémy na bielenie zubov, ale aj bieliace zubné pasty a ústne vody dokážu pomôcť. A presne tie môžete vyhrať v našej súťaži. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre o Lacalut whitening repair systém.  Vyhrajte 3x Lacalut systém pre žiarivý úsmev!

Súťažíme od 16.5. do 30.5.2018

30.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.