Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor – pre rýchlo sa mastiace vlasy

Tiež máte občas pocit, akoby ste si svoje vlasy takmer vôbec neumývali a to si ich umývate naozaj pravidelne? Mastné vlasy, dokážu ubrať na sebavedomí človeka. Zakaždým, keď si umyjete vlasy, želáte si, aby ostali nadýchané a svieže aspoň po dobu niekoľkých dní. Ale nie. Vlasy si robia čo chcú bez ohľadu na to, čo si želáte.

Niekedy ani tá najpremyslenejšia starostlivosť o vlasy vám nezabezpečí, že budú plné života každý jeden deň. Za všetko môžu olejové žľazy, ktoré sa nachádzajú pod pokožkou hlavy. Tento olej, ktorý je prirodzene produkovaný, slúži na udržiavanie hydratácie pokožky a rovnako aj vlasov. U niektorých sú tieto mazové žľazy až príliš akčné, z toho dôvodu dochádza k rýchlejšiemu masteniu sa vlasov. Čo s tým?

Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor - pre rýchlo sa mastiace vlasy

Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor – pre rýchlo sa mastiace vlasy
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor – pre rýchlo sa mastiace vlasy

Okrem správnej životosprávy a ďalších babských trikov, je dôležité zvoliť správnu starostlivosť o vlasy. Ak aj vy bojujete s týmto problémom, tak v spolupráci s www.tiandekozmetika.sk sme si pre vás pripravili súťaž o 3 balíčky vlasovej starostlivosti – Zlatý zázvor, pre rýchlo sa mastiace vlasy! Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a ste v hre!

Každý balíček obsahuje:

  • Šampón na vlasy Zlatý zázvor
  • Balzam na vlasy Zlatý zázvor
  • Ručne robené mydlo Zelené jablko

19.10.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.