Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe

Vôbec nás nemôže prekvapiť, že sa v kozmetickom priemysle využívajú najrôznejšie výťažky z tých najrôznejších ingrediencií. Jednou takouto ingredienciou je aj čili, ktoré je v gastronómii využívané kvôli jeho pikantnejšej chuti. Ale čo v kozmetike?

Čili obsahuje látku, ktorá sa nazýva kapsaicín – práve táto zložka spôsobuje pikantnosť jedál, avšak v kozmetických produktoch sú jej účinky úplne iné.

Keďže sa k nám leto nezadržateľne blíži a všetky chceme vyzerať v plavkách dokonalo, tak vám odporúčame zapojiť sa do tejto súťaže, v ktorej môžete vyhrať balíček telovej kozmetiky, kde okrem iného nájdete aj Krém proti celulitíde s chilli papričkami. Ten urýchľuje rozklad a vylučovanie tuku, čím redukuje objem tela. Kapsaicín si totiž, okrem iného, dokáže poradiť aj so škaredou celulitídou, ktorá trápi aj tie najchudšie žienky. Celulitída si vôbec nevyberá, preto „sa usádza“ u každej z nás.

Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe

Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe

Všetci totiž máme celulitídne bunky, všetko však závisí od toho, ako sú usporiadané. Tak prečo s nimi nebojovať, keď na to existujú šikovné prostriedky?

Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe. Súťažíme od 12.4. do 26.4.2018

26.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.