Vyhrajte 3x balíček protivráskových krémov Ziaja Šafrán

Ziaja Šafranová starostlivosť prináša denný, nočný krém, očný krém, lifting gél a micelárne čistiace mlieko. Prípravky obsahujú výťažok červeno-zlatého šafranu a sú obohatené o kyselinu hyalurónovú a kolagénové peptidy. Výsledky testovaní na skupine žien po dobu 28 dní preukázateľne potvrdili ich účinnosť v oblasti vyhladzovania hlbokých vrások, hydratácie a zlepšenia elasticity pokožky.

Vyhrajte 3x balíček protivráskových krémov Ziaja Šafrán

ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o 3x balíček protivráskových krémov Ziaja Šafrán

Každým komentom na našom webe pri Článkoch, Novinkách, Testoch, Videách, Receptoch máte väčšiu šancu vyhrať :) Vždy keď sa na našej stránky podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh –  budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komenty  počas trvania súťaže.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/24 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-3x-balicek-protivraskovych-kremov-ziaja-safran/7392″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.