Vyhrajte 300 € na nákup nových pneumatík!

Pneueshop.sk sa zaoberá maloobchodom a veľkoobchodom s pneumatikami v segmentoch osobných, úžitkových a off-road/SUV pneumatík. Od svojho vzniku si vybudovali stabilné postavenie a získali skúsenosti, z ktorých profituje najmä zákazník, hlavnou filozofiou je jeho spokojnosť. Každú sezónu sa snažia ponúknuť širokú paletu produktov vo všetkých triedach pneumatík za vynikajúce ceny. Súčasťou prevádzky je aj pneuservis a od roku 2011 sa rozšírili aj o autoservis. Za výsledky práce hovorí skutočnosť, že sa stali súčasťou nadnárodnej špecializovanej siete pneuservisov Premio.

Vyhrajte 300 € na nákup nových pneumatík!

Vyhrajte 300 € na nákup nových pneumatík!
ilustračné foto: pricemania.sk

Vyhrajte 300 € na nákup nových pneumatík!

Vyhoďte staré ojazdené pneumatiky! V spolupráci s pneueshop.sk sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej sa hrá o poukaz na nákup ľubovoľných pneumatík v hodnote 300 €. Vyplňte otázky a túto sezónu prezúvajte do nového!

 

Termín konania súťaže: 24.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.