Vyhrajte 3 vstupy do Retro wellnessu

Vy ešte neviete, čo budete robiť v sobotu 28.5.2016? To vôbec nevadí. OC Retro pripravilo program pre celú rodinu. Čo Vám teda v sobotu v RETRE a v jeho okolí ponúkneme?  Hlavným športovým ťahákom bude beh jednotlivcov a tímov, ako aj detské behy na 150 m, 300 m, 600 m, 800 m, 1200 m.

Sprievodné programy, ktoré začnú okolo 13:00 hod. v priestoroch celého OC RETRO a jeho okolí potrvajú až do neskorých popoludňajších hodín, budú plné zábavy, od vystúpenia tanečnej školy, cez predvádzacie jazdy BMW, až po školu RAW varenia, či autogramiády športovcov. O náladu sa postarajú skupiny Smola a hrušky a Andrew May. Vrcholom podujatia bude vystúpenie hviezdnej Celeste Buckingham.

Vyhrajte 3 vstupy do Retro wellnessu

Vyhrajte 3 vstupy do Retro wellnessu a 5 vstupov na Retro Birthday Run 2016
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3 vstupy do Retro wellnessu a 5 vstupov na Retro Birthday Run 2016

Všetci ste u v RETRE vítaní. Poďte behať, poďte sa zabaviť, poďte sa zoznámiť so zaujímavými ľuďmi, nájdite si čas, ktorý strávite ako rodina spoločne. A práve vďaka Retrosport.sk môžete aktuálne u nás na KAMzaKRASOU.sk vyhrať: Vyhrajte 3 vstupy do Retro wellnessu a 5 vstupov na Retro Birthday Run 2016

 

Termín konania súťaže: 27.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.