Vyhrajte 3 balíčky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf

Traja z vás vyhrajú luxusnú starostlivosť od experta na vlasovú starostlivosť Schwarzkopf. Balíček obsahuje šampón a kondicionér essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW. Tento nový rad bol navrhnutý v spolupráci s ikonou krásy Claudiou Schiffer tak, aby poskytol vlasom vysokokvalitnú starostlivosť pre zdravý lesk, pevnosť a pružnosť. Receptúra nového radu essence ULTÎME je okrem perlovej esencie, panthenolu, rafinovaných bielkovín a keratínu, obohatená o extrakt z luxusného kaviáru, vďaka čomu obnovuje vlasové vlákna a dodáva im mladistvý vzhľad, silu a neprehliadnuteľný lesk.

Novinka Palette Deluxe Metallic Blondes poskytuje vlasom, vďaka prizmatickému pigmentovému mixu, nielen najiskrivejší metalický lesk, ale zároveň dodávavlasom až o 30 % viac starostlivosti. Aby bola starostlivosť o vlasy kompletná, vyhráte aj stylingové produkty z nového radu Taft Ultra Control, ktorý vám vďaka zloženiu s polymérmi pomôže vlasy dokonale skrotiť a vytvoriť zdravo vyzerajúce účesy za každých okolností.

Vyhrajte 3 balíčky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf

Vyhrajte 3 balíčky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf
ilustračné foto: cvicte.sk

Vyhrajte 3 balíčky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko „odoslať“. Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 14.11.2016 do 28.11.2016. Dňa 28.11.2016 budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú balíček vlasovej kozmetiky.

Termín konania súťaže: do 28.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.