Vyhrajte 3 baličky pracích práškov REX v hodnote 25€

Rozmaznávajte svoj šatník vôňou ďalekého orientu. Stačí si prizvať na pomoc Rex Japanese Garden. Skrine celej rodiny prevoňajú kvety japonskej záhrady a zavládne dokonalá čistota. Navyše, obľúbený rad sa rozširuje o nový variant – prichádza Rex Gél Japanese Garden na bielu bielizeň.

Vďaka jedinečnej receptúre s účinnými enzýmami je Rex osvedčeným pomocníkom v domácnosti. Poradí si hravo so zašpineným synovým športovým dresom, manželovou košeľou po celom dni, pracovným tričkom, pyžamami ale aj s pudingom na šatách malej princeznej. Je ideálnou voľbou pre aktívne rodiny, u ktorých sa perie často a veľa. Rex vyperie totižto veľa za málo a jeho ekonomické pranie uvítajú nielen panie domácnosti. Jedno balenie s 20 pracími dávkami vystačí na vypranie až 480 kusov bielizne.

Vyhrajte 3 baličky pracích práškov REX v hodnote 25€

Vyhrajte 3 baličky pracích práškov REX v hodnote 25€
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte 3 baličky pracích práškov REX v hodnote 25€

Medzi jeho najobľúbenejšie varianty patria tie s vôňou japonskej záhrady. Doteraz bol dostupný kompletný rad iba v prípade pracích práškov, pre farebnú i bielu bielize. Najnovšie to platí aj o géloch. Teraz môžete vyskúšať nielen ten na farebné oblečenie, ale aj nový variant – Rex Gél Japanese Garden na bielu bielizeň. Vaša „orientálna pracia kolekcia“ je konečne kompletná.

Termín konania súťaže: do 01.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.