Vyhrajte 3 balíčky M&M’s cukríkov každý v hodnote 30€!

Čokoládové M&M’s urobia z každého filmu nezabudnuteľný zážitok

Zažite čokoládový trhák!
Tešíte sa po náročnom dni na večer, že nikam nebudete musieť ísť, vyložíte si len nohy na stôl a pustíte si dobrý film? Otvorte si čokoládové M&M’s a zapnite si svoju obľúbenú Magio TV! Červený a Žltý zariadili, aby ste si od 16. 9. mohli vďaka populárnej digitálnej televízii Magio TV pozrieť jeden film zadarmo každý týždeň. Je už len na vás, či to s Červeným a Žltým bude love story alebo komédia, pri ktorej sa nasmejete. M&M’s a film k sebe jednoducho patria a spoločne zaručia porciu skvelej zábavy od úvodnej scény až k záverečným titulkom.

Červený a Žltý sú zaprisahaní filmoví fanúšikovia a chcú pre film nadchnúť aj vás! S nimi budete mať o zábavu postarané aj doma na pohovke, každý piatok od 16. 9. do 3. 11. navyše so skvelým bonusom. Vo videopožičovni Magio TV si môžete pozrieť nejednu vybranú filmovú „pecku“ zadarmo a tiež zábavný a úplne prvý televízny spot značky M&M’s, ktorý vás ešte pred samotným filmom dostane do nálady. Užite si vybrané filmy s Červeným aj Žltým, tí dvaja totiž dokážu odľahčiť aj poriadnu drámu. S M&M’s je pri filmoch proste zábava, nezabudnite ich preto tiež pozvať k televízii s vami – snáď sa vám tí dvaja zmestia na sedačku.

Vyhrajte 3 balíčky M&M’s cukríkov každý v hodnote 30€!

Vyhrajte 3 balíčky M&M’s cukríkov každý v hodnote 30€!
ilustračné foto: femme.sk

Vyhrajte 3 balíčky M&M’s cukríkov každý v hodnote 30€!

Vyhrajte 3 balíčky M&M’s cukríkov každý v hodnote 30€! Na vaše odpovede čakáme do 5. októbra 2016.

Termín konania súťaže: do 05.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.