Vyhrajte 2x logickú hru Tučniaky na ľade

S magazínom Zaujímavých noviniek ZN.SK sa dnes pozrieme na stolovú hru Tučniaky na ľade, ktorú môžete vyhrať za správne odpovede. žrebujeme dvoch výhercov, z ktorých každý dostane jednu hru Tučniaky na ľade.

Tučniaky na ľade pre hráčov od 6 rokov
Úlohou hráča je umiestniť päť dielikov s ľadovými kockami a tučniakmi na hernú dosku tak, aby sa dali umiestniť a dosku zaplniť. Aby to nebolo len tak celkom jednoduché, tieto dieliky majú rôzne tvarovanie. Hra je tak hrou pre jedného hráča a zároveň pre celú rodinu bez rozdielu veku. Hra, ktorá momentálne dostáva priestor aj v televíznej reklame slovenského vysielania, distribuuje v slovenčine česká spoločnosť Mindok. Hoci je hra určená pre deti od 6 rokov, stále je dobré upriamiť pozornosť na “od” pretože zabaví kohokoľvek v rodine.

Vyhrajte 2x logickú hru Tučniaky na ľade
Vyhrajte 2x logickú hru Tučniaky na ľade
ilustračné foto: zn.sk

Vyhrajte 2x logickú hru Tučniaky na ľade

Ceny v súťaži: 2x stolová hra TUČNIAKY NA ĽADE

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/19 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://zn.sk/sutaz-vyhrajte-2x-logicku-hru-tucniaky-lade/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.