Vyhrajte 2× IT KURZ od IT v kurze

Nezamestnaní absolventi vysokých a stredných škôl sa po úspešnom ukončení kurzu môžu hlásiť na vybrané pozície v IT sektore. Šanca na ich uplatnenie je viac ako 90 %. Je to naozaj dobrá príležitosť, ako si zarobiť.

Získať praktické skúsenosti, a tak žiadanú relevantnú prax, je dnes pre mnohých absolventov vysokých a stredných škôl príliš náročné. Nemajú ich kde načerpať. Technologické firmy na druhej strane narážajú na nedostatok kvalifikovaných ľudí s IT zručnosťami. Podľa IT Asociácie Slovenska bude v roku 2020 na Slovensku chýbať 20 000 IT špecialistov. Práve tento rozpor dokáže vyriešiť dobre cielená rekvalifikácia. Pár rokov dozadu to pritom bolo nepredstaviteľné, no dnes je to už bežná realita aj u nás. V tomto smere sa snažia o zmenu myslenia a profesijného nasmerovania rôzne platformy. Jednou z nich je aj neziskovka IT v kurze, za ktorou stojí Tomáš Božik.

Vyhrajte 2× IT KURZ od IT v kurze

Vyhrajte 2× IT KURZ od IT v kurze
ilustračné foto: touchit.sk

Vyhrajte 2× IT KURZ od IT v kurze

Chcete aj vy nájsť svoje uplatnenie v IT oblasti a absolvovať tento rekvalifikačný IT kurz, ktorý vám v tom pomôže? Teraz môžete vyhrať až dva kurzy úplne zadarmo. Svoje odpovede posielajte do 10. 1. 2018. V novom roku vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí absolvujú rekvalifikačný kurz zadarmo.

10.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.