Vyhrajte 20 produktových balíčkov Persil Duo-Caps Sensitive

Zažite pocit dokonalej čistoty plnej hebkosti a jemnej vône!

Pre svoje bábätko a pre jeho pokožku chce každý z nás to najlepšie. Prací prostriedok Persil Sensitive je spolu s avivážou Silan Sensitive pre svoje zloženie tou najlepšou kombináciou na pranie bielizne vášho dieťaťa a ďalších členov domácnosti s citlivou pokožkou náchylnou na alergie a na vyrážky. Prostriedky Sensitive neobsahujú žiadne farbivá a ich parfum bol špeciálne vyvinutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku.

Persil teraz navyše prichádza so skvelou novinkou – pracími kapsulkami Persil Duo-Caps Sensitive, ktoré zaistia žiarivo čistú bielizeň tým najpohodlnejším spôsobom. Pracie kapsuly Sensitive v sebe kombinujú prírodné mydlo a krásnu vôňu mandľového mlieka, sú dermatologicky potvrdené a na odolné škvrny pôsobia už pri 20°C.

Silan Sensitive počas prania dodá mäkkosť a hebkosť doplnenú o jemnú a upokojujúcu vôňu pre príjemný pocit vás aj vášho bábätka. Persil a Silan Sensitive výrobky sú certifikované Európskym centrom pre výskum alergií (ECARF).

Vyhrajte 20 produktových balíčkov Persil Duo-Caps Sensitive

Vyhrajte 20 produktových balíčkov Persil Duo-Caps Sensitive spolu s veselým detským metrom pre vášho malého huncúta
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Vyhrajte 20 produktových balíčkov Persil Duo-Caps Sensitive

Zapojte sa s novinkou Persil Duo-Caps Sensitive do súťaže! Správne odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte 20 produktových balíčkov spolu s veselým detským metrom pre vášho malého huncúta.  Súťaž trvá od 01.06. do 30.06.2016. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 08.07.2016.  Každý, kto sa prihlási viac ako 1x, bude zo súťaže úplne vylúčený.

 

Termín konania súťaže: do 30.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.