Vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY

Bež rýchlo, jedz pomaly je viac ako bestseller, publikácia sa v USA stala vydavateľským fenoménom. Úspešná maratónska bežkyňa a skúsená šéfkuchárka, ináč dlhoročné priateľky, sa rozhodli napísať kuchársku knihu zameranú na športovú výživu. Nepočítajú kalórie, nezameriavajú sa na bielkoviny alebo tuk, otvorene kritizujú diéty, ktoré neprospievajú vášmu zdraviu ani výkonnosti. Zastávajú názor, že tvrdý tréning treba podporiť výživným jedlom, ktoré nielenže vynikajúco chutí, ale vás aj celkom prirodzene dostane do vynikajúcej formy.

Vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY

Vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY
ilustračné foto: cvicte.sk

Vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY

Odpovedzte správne na otázku „Koľko kusov knihy BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY sa predalo v USA?“ a vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko „odoslať“. Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 21.5.2017 do 27.5.2017. Dňa 28.5.2017 budú vyžrebovaní 2 výhercovia, ktorí získajú knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY.

Termín konania súťaže: do 27.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.