Vyhrajte 2 páry kvalitných ponožiek v krabičke v tvare salonky

V spolupráci s partnerom súťaže SOXLAND.sk sme pre vás pripravili súťaž o 2 x 2 páry vianočných ponožiek v originálnom balení. Vzorované ponožky v pekne zladených farbách sú zabalené v darčekovej krabičke v tvare salonky. Vyhrajte pánske alebo dámske pre seba alebo ako darček pod stromček.

SOXLAND je veľkoobchod pleteného tovaru – ponožiek, pančúch, čiapok, rukavíc, termo prádla. Výhradný dovozca a distribútor značiek Heat Holders, Dr.Hunter, Gentle Grip, Blueguard, IOMI a ďalších. Nájdete ich v internetovom obchode www.soxland.sk

 

Súťaž o 2 páry ponožiek v krabičke v tvare salonky

[RF_CONTEST contest=’3883′]
| Podrobný návod |

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!

 

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 18.12.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 08.12.2016 do 18.12.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.