Vyhrajte 150 EUR na platobnej karte

Súťažte celkom o 3 000 eur

Nákup, z ktorého odídete bohatšia, než ste prišli? Áno, i také kúzlo sa nám v spolupráci s Raiffeisen bank podarilo! Stačí nakúpiť výrobky NIVEA nad 9,99 eura v kamenných alebo online predajniach, medzi ktorými bude aspoň jeden pleťový krém NIVEA, zaregistrovať účtenku a držať si palce, aby sme vylosovali práve vás!

Každý deň losujeme jedného výhercu 150 eur na platobnej karte. A pozor, keď nakúpite opakovane a zaregistrujete viac účteniek (každá musí byť originál), môžete vyhrať dokonca 3x počas celej súťaže.

Vyhrajte 150 EUR na platobnej karte

Vyhrajte 150 EUR na platobnej karte
ilustračné foto:  nivea.sk

Vyhrajte 150 EUR na platobnej karte

[the_ad id=“84646″]

Ako sa zapojiť do súťaže? Uchovajte si účtenku zo súťažného nákupu a zaregistrujte ju tu cez webový formulár. Každý deň po dobu 20 dní losujeme jedného výhercu, v hre je teda celkom 3000 eur! Spôsob útraty získanej sumy je iba na vás.  Bankový účet bude vedený po dobu jedného roku zadarmo.

Koniec súťaže: 21.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.