Vyhraj zájazd na MS v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku

Ak si pravý hokejový fanúšik, určite nebudeš chýbať na sérii prípravných zápasov Euro Hockey Challenge, ktoré sa tento rok budú konať až v štyroch slovenských mestách!

S cestovnou kanceláriou Hokejtour.sk sme pre teba a všetkých fanúšikov slovenského hokeja pripravili súťaž o zájazd pre 2 osoby na dvojzápas Slovensko – Česko/Švajčiarsko na MS v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku v hodnote 500 eur.

Vyhraj zájazd na MS v ľadovom hokeji v Dánsku

Vyhraj zájazd na MS v ľadovom hokeji v Dánsku
ilustračné foto:  hockeyslovakia.sk

Vyhraj zájazd na MS v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku

Kúp si v predpredaji vstupenku na niektorý zo zápasov Euro Hockey Challenge alebo na prípravný zápas Slovensko – Kórejská republika. Prihlás sa na stránku a do políčka, ktoré sa ti zobrazí vlož číselný kód svojej vstupenky.

Pod jedným účtom na našej stránke sa môžete do súťaže zapojiť s tromi vstupenkami. V prípade, že ste si zakúpili vstupeniek viac, je potrebné, aby ostatné vstupenky do súťaže zaradila iná osoba, ktorá sa rovnako musí prihlásiť. 

08.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.