Vyhraj zájazd na autosalón do Ženevy!

Zaži 87. ročník Geneva International Motor Show na vlastnej koži!

Jeden z najväčších a najpopulárnejších autosalónov v Európe už čoskoro otvára svoje brány a ty môžeš byť pri tom! Na Autobazar.SK hráme o 2×2 autobusové zájazdy na autosalón do Ženevy, kde sa predstaví množstvo automobilových noviniek. Na 87. ročníku Geneva International Motor Show nebudú chýbať svetové premiéry zvučných značiek, koncepty automobilov budúcnosti, špeciálne úpravy áut, zaujímavé workshopy, krásne ženy a mnoho iného.

Vyhraj zájazd na autosalón do Ženevy!

Vyhraj zájazd na autosalón do Ženevy!
ilustračné foto: autobazar.sk

Vyhraj zájazd na autosalón do Ženevy!

Súťaž prebieha na facebooku Autobazar.SK a úloha je jednoduchá. Stačí, ak vyberieš najlepší automobil s rokom výroby 2017 z našej ponuky, pridáš ho do komentára, označíš kamoša, ktorého by si vzal so sebou a si v hre! Vyhrávajú dvaja z vás, ktorých inzerát v komentári bude mať najviac likes od ostatných používateľov. Žrebujeme 8.3.2017.

Termín konania súťaže: do 07.03.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.