Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3

V každom ročnom období môžeš zažiť úžasné chvíle, ktoré ti poskytne prémiový smartfón ASUS ZenFone 3. Daj šancu šťastene a zapoj sa do našej najnovšej súťaže o tento skvelý smartfón.

ASUS ZenFone 3 si zamiluješ na prvý pohľad. Dostane ťa prémiový tenký dizajn, ktorému dominuje 2,5 D ochranné sklo Corning Gorilla Glass vpredu i vzadu. Ihneď po zapnutí si všimneš aj úžasný 5,2-palcový Full HD Super IPS+ displej, ktorý zaberá až 77,3% z prednej plochy smartfónu. Navyše v prostredí ZenUI 3.0 sa budeš cítiť ihneď ako doma.

Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3

Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3
ilustračné foto: techbox.sk

Vyhraj úžasný prémiový smartfón ASUS ZenFone 3

Priateľov budeš baviť kvalitnými a ostrými fotografiami či 4K UHD videom zo 16 Mpx fotoaparátu s technológiou ASUS TriTech, ktorá zaostrí už za 0,03 sekundy. Príjemne ťa prekvapí aj veľká 64 GB interná pamäť, praktická čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane či výkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 s operačnou pamäťou RAM veľkosti 4 GB. Ak chceš smartfón ASUS ZenFone 3 vyhrať, stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke www.asus.com/sk).

Termín konania súťaže: do 24.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.