Vyhraj týždenný pobyt All Inclusive pre 2 osoby v Grécku

Najväčšia letná filmová párty je späť! A s ňou aj nákazlivá nálada rozprávkového ostrova Kalokairi, nesmrteľná ABBA a herci, ktorí si s chuťou zopakovali veľkolepú grécku jazdu. Druhé pokračovanie muzikálu s názvom Mamma Mia! Here We Go Again prichádza do slovenských kín od 19. júla.

Zapoj sa do súťaže v našom vysielaní a vyhraj týždenný pobyt All Inclusive pre 2 osoby v 4* hoteli na jednom z gréckych ostrovov podľa vlastného výberu od cestovnej kancelárie Aelous.

Vyhraj týždenný pobyt All Inclusive pre 2 osoby v Gécku

Vvyhraj týždenný pobyt All Inclusive pre 2 osoby v 4* hoteli na jednom z gréckych ostrovov
ilustračné foto: expres.sk

Vyhraj týždenný pobyt All Inclusive pre 2 osoby v Gécku

Prihlás sa na výzvu moderátora zaslaním SMS s textom, ktorý určí moderátor, na číslo 0905 612 612.

V každom súťažnom vstupe máme na linke jedného súťažiaceho, ktorému zadá moderátor 10 tvrdení. Úlohou súťažiaceho je určiť, či ide o pravdivé alebo nepravdivé tvrdenie. Za každé správne určené tvrdenie získa súťažiaci 1 bod. Ten súťažiaci, ktorý za celý týždeň nahrá najviac bodov, získava hlavnú výhru!

Súťažíme v Hemendexe od 16.7. do 20.7.

20.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.