Vyhraj tetovanie podľa vlastného výberu s vôňami POLICE

Do žrebovania bude zaradený každý účastník súťaže, ktorý si v dobe trvania súťaže kúpi v ľubovoľnom obchode akýkoľvek výrobok značky Police a svoj nákup zaregistruje na www.topvone.sk.

Police, medzinárodná značka charakterizovaná vlastným a nekonvenčným štýlom, porušuje kódy parfumérstva uvedením novej dvojice vôní: LEGEND. Rafinované a extrémne atraktívne vône Police LEGEND sú venované mužom a ženám hľadajúcim autentickosť a precíznosť až do detailov, ktoré by odrážali ich osobnosť.

Motív lebky, tradične spájaný s temnotou a záhadami, je symbolom, ktorý sa objavuje v mnohých legendách aj ako stelesnenie sily. V súčasnosti sa tento motív objavuje v dielach mnohých návrhárov, maliarov a sochárov. Pripisujú mu rôzne vlastnosti a motív lebky sa tak stáva módnou ikonou. Vône To Be od Police nasledujú tento trend.

Vyhraj tetovanie s vôňami POLICE

Vyhraj tetovanie s vôňami POLICE
ilustračné foto: topvone.sk

Vyhraj tetovanie s vôňami POLICE

Výhry:
1.tetovanie v tetovacom štúdiu BERSERKER podľa vlastného výberu v hodnote 300 €
2.tetovanie v tetovacom štúdiu BERSERKER podľa vlastného výberu v hodnote 200 €
3.tetovanie v tetovacom štúdiu BERSERKER podľa vlastného výberu v hodnote 100 €
4.-7.hodinky POLICE dámske, model VICE
8.-10.hodinky POLICE pánske, model MAVERICK
11.-15.vône POLICE Tattooart for Woman EdP 40ml
16.-20.vône POLICE Tattooart for Man EdT 40ml

Výhry budú výhercom doručené prostredníctvom usporiadateľa do 21.9.2018. Hlavné výhry TETOVANIE bude odovzdané formou poukazu spolu s telefonickým kontaktom na tetovacie štúdio BERSERKER. Dohodnutie termínu zabezpečuje výherca.

31.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.