Vyhraj svoju rozprávku vďaka Kinder Chocolate

Urobte zo svojich detí rozprávkových hrdinov vďaka Kinder Chocolate! S novou súťažou môžete vyhrať knižku Čarovné slovíčko, ktorej hlavná postava ponesie meno vašej ratolesti a na ilustráciách i jej podobu! Tlačenú personalizovanú knižku vyhrá pre svoje deti celkovo 2450 výhercov, ktorí sa do súťaže zapoja od 15. 9. do 31. 10. 2020. Ďalší výhercovia môžu získať túto jedinečnú knihu na čítanie vo formáte pdf.

Preniesť sa do rozprávky a zažiť veľa dobrodružstiev. Ktorí malí rojkovia by si to nepriali? Rozprávkové kúzlo je na dosah práve teraz. Stačí kúpiť 1 alebo 3 balenia Kinder Chocolate s ôsmimi tyčinkami a zaregistrovať sa na súťažnom webe www.kinder.sk. Do osobného profilu nahrajte unikátne kódy z balenia čokolády Kinder a nezabudnite uviesť meno malého hrdinu vrátane charakteristických rysov jeho tváre.

Každý týždeň bude vyžrebovaných neuveriteľných 350 súťažiacich s 3 zaregistrovanými kódmi, ktorí tak do poštovej schránky dostanú unikátny výtlačok knižky s hlavnou postavou podobnou malému členovi rodiny.

Príbehy plné kúziel spísal spisovateľ Miroslav Adamec priamo pre značku Kinder a súčasťou jeho knihy sa môžu stať aj deti výhercov, ktorí zaregistrujú do súťaže kód len z 1 balenia Kinder Chocolate. Tí dostanú knihu v elektronickej podobe vo formáte pdf, perfektnom na čítanie z tabletu či počítača.

 

Vyhraj svoju rozprávku vďaka Kinder Chocolate

ilustračné foto:  kinder.com

Kúpte od 15. 9. do 31. 10. 2020 Kinder Chocolate 100 g, zadajte unikátny kód z vnútornej strany obalu, upravte mená a podoby rozprávkových hrdinov podľa vašich detí a vyhrajte personalizovanú knižku na stiahnutie (za 1 unikátny kód), alebo v tlačenej podobe (za 3 unikátne kódy).

 

Koniec súťaže: 31. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.