Vyhraj Sothys produkty pre rozjasnenie pleti v hodnote 52 €

Sothys 2v1 pílingová maska

Najjednoduchší spôsob ako rozžiariť svoju pleť je píling alebo pleťová maska. V Sothys inštitúte spojili tieto dva samostatné produkty a vlastnosti do jedného a vytvorili pílingovú masku. Táto maska je bohatá na íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti. Prečo sa teda rozhodovať medzi dvoma produktami, keď môžete mať jeden rovnako účinný? Produkt použite podľa aktuálnej nálady – buď ho použite ako píling alebo ako masku.

Tónovaná emulzia s SPF15

Aj keď sa to nezdá, slnečná ochrana pleti je potrebná aj v tomto ročnom období. Či už sa chystáte pomaly na hory alebo dni trávite prechádzkami, pamätajte, že slnečné žiarenie dopadá na zem za každého počasia. Či už svieti slnko, prší, sneží alebo je pod mrakom, chráňte svoju pleť prostredníctvom krému s ochranným faktorom.

Pri tejto emulzii máte vyhraté! Okrem toho, že obsahuje SPF 15, má príjemnú ovocnú vôňu a navyše pleť tónuje. Tónovací krém v sebe kombinuje ochranu a okamžité zdravé rozjasnenie pleti. Rýchlo sa vstrebáva a na pleti zanecháva nemastný bronzový lesk.

Vyhraj Sothys produkty pre rozjasnenie pleti v hodnote 52 €

Vyhraj Sothys produkty pre rozjasnenie pleti v hodnote 52 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj Sothys produkty pre rozjasnenie pleti

Neostaneme len pri slovách, pretože sme si pre vás pripravili súťaž o tieto dva rozjasňujúce produkty salónnej kozmetiky Sothys, ktoré si určite obľúbite, tak ako my! Už sa neviete dočkať, až pohladia vašu tvár? Odpovedzte nám na jednoduchú otázku a ste v hre o balíček, ktorý bude obsahovať oba tieto rozjasňujúce produkty.

13.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.