Vyhraj smartfón Lenovo Moto G5!

Je tu máj, lásky čas a my máme pre teba novú súťaž. A to nie hocijakú. V hre je tentokrát smartfón Lenovo Moto G5 s unikátnou čítačkou odtlačkov prstov, do ktorého sa zamiluješ.

Nový Lenovo Moto G 5. generácie je zhotovený tak, aby prekonal tvoje očakávania. V cene 199 € budeš lepší smartfón hľadať ťažko. Už na prvý pohľad ťa upúta štýlový dizajn, pričom vďaka zaobleným hranám ti novinka výborne sadne do ruky. Prekvapí ťa aj svojím 5-palcovým Full HD displejom či najnovším operačným systémom Android vo verzii 7.0 Nougat. O výkon sa pritom stará osemjadrový procesor a 2/3 GB pamäť RAM.

 

Vyhraj smartfón Lenovo Moto G5!

Vyhraj smartfón Lenovo Moto G5!
ilustračné foto: techbox.sk

Vyhraj smartfón Lenovo Moto G5!

Smartfón Lenovo Moto G5 sa dokonca nedá zastrašiť kvapkami dažďa, je totiž chránený vodoodpudivým nano povrchom zvnútra aj zvonku. Prekvapí ťa aj 13 Mpx fotoaparát s clonou f/2,0, kde oceníš automatické HDR, režim pre profesionálov či možnosť nahrávania Full HD videí. Predný selfie fotoaparát má 5 Mpx širokouhlý objektív pre skupinové fotografie a nechýba mu ani praktický režim skrášlenie. Ak chceš Lenovo Moto G5, môžeš ho vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke Lenovo Slovakia).

Termín konania súťaže: do 08.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.